KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14424091

nr 1442 4091

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Etsningar, 5 st, Handkolorerade. Signerad, numrerad 22/55. Bildmått: 13,5x10 cm, yttermått inklusive ram: 33x24 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 17 januari 2022
kl 18:06:08

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 500 kr
  Göteborg 500 kr
  Helsingfors 500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk