KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13732017

nr 1373 2017

Lars Zederman

(f. 1926), Sverige

Etsningar, 2 st, Lars Zederman (f. 1926), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerade. Motivet: 16x24 & 21x30 cm

Lars Zederman, född 1926 i Stockholm, svensk tecknare, grafiker och målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:15:45

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Lars Zederman

Läs mer om Lars Zederman