KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13732011

nr 1373 2011

Stig Jonzon

(1913-1987), Sverige

Etsning, Stig Jonzon (1913-1987), Sverige. Kornhamnstorg. Signerad, numrerad 81/125. Motivet: 20x27 cm

Stig Jonzon, född 1913 på Öland, död 1987, svensk målare och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:57:59

18/1 17:25:49 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Jonzon

Läs mer om Stig Jonzon