KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14953192

nr 1495 3192

Stig Borglind

(1892-1965), Sverige

Etsning, Signerad, Athen. Bildmått: 28x28 cm, yttermått inklusive ram: 53x53 cm

Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 20:20:48

5/10 14:06:48 1      100 kr
10/10 17:06:37 2      Vinnande bud

Stig Borglind

Läs mer om Stig Borglind