KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14076295

nr 1407 6295

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 27/27. Motivet: 79x59, yttermått inklusive ram: 104x80 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:52:45

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander