KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13978327

nr 1397 8327

Etsning

Oidentifierad konstnär, S: t Eriksbron. Signerad, numrerad 116/200, Motivet: 22x16,5cm, yttermått inklusive ram: 38x31cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:31:46