KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16292164

nr 1629 2164

Maud Comstedt

(1920-1984), Sverige

Etsning, Skog. Signerad, numrerad 21/100, daterad 76, Bildmått: 39,5x49,5, yttermått inklusive ram: 64x72 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 juni 2024
kl 18:36:42

16/6 16:32:19 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Maud Comstedt

Läs mer om Maud Comstedt