KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16292157

nr 1629 2157

Maud Comstedt

(1920-1984), Sverige

Etsning, "Bergvägg". Signerad, numrerad 17/110, daterad 79. Bildmått: 49,5, x39 cm, yttermått inklusive ram: 75x65 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 juni 2024
kl 20:53:42

17/6 19:30:28 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Maud Comstedt

Läs mer om Maud Comstedt