KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14052115
nr 1405 2115
Lena Cronqvist
(1938-2025), Sverige
Etsning, Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 51/60. Motivet: 17x16, yttermått inklusive ram: 46x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:39:16
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
6
3.600 kr
7
2.600 kr
6
2.800 kr (Budbetjänt)
7
3.400 kr
6
3.600 kr (Budbetjänt)
7
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist