KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15207063

nr 1520 7063

Etsning

Korgfiskare strömmen. Signerad, numrerad 2/15, daterad -77. Bildmått: 22x26 cm, yttermått inklusive ram: 36x39 cm

Utrop:

400 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:17:57