KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15072110
nr 1507 2110
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Slussen. Signerad, daterad 1950. Bildmått: 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 54x43 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:36:23
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr