KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16812007
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad etsning etsningar grafik gustav adolfs torg tryck efter jf martin
-
9024 Etsning
italiensk konstnär, Signerad, EA-upplaga (Épreuve ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 20:07
-
9020 Färgetning
Julius Baltazar. Signerad, numrerad 5/30. Bildmått..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:14
-
9029 Kopparstick
2 st, Frankrike. Bildmått: 33x23cm, yttermått inkl..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:15
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad etsning etsningar grafik gustav adolfs torg tryck efter jf martin
-
9024 Etsning
italiensk konstnär, Signerad, EA-upplaga (Épreuve ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 20:07 -
9020 Färgetning
Julius Baltazar. Signerad, numrerad 5/30. Bildmått..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:14 -
9029 Kopparstick
2 st, Frankrike. Bildmått: 33x23cm, yttermått inkl..//
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:15



