KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16812007

nr 1681 2007

Etsning

Gustav Adolfs Torg, tryck efter JF Martin, 34x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x70 cm. Ej signerad

måndag 24 februari 2025
kl 19:34:06