Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 16812007



*

nr 1681 2007


ETCHING

Gustav Adolfs Torg, tryck efter JF Martin, 34x53 cm, outer dimensions including frame: 52x70,


Gustav Adolfs Torg, tryck efter JF Martin, 34x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x70 cm. Ej signerad


Withdrawn

Auction date:

Monday February 24 2025
at 19:34:06


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad etsning etsningar grafik gustav adolfs torg tryck efter jf martin
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:15
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:20
  • 7069 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 1/30, jaktst..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:11
  • 7072 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 4/50. Image ..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:37
  • 6344 COLOUR ETCHING
    Hasse Lindroth (b. 1938), Sweden. "Från köket". Si..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:54
  • 7068 COLOUR ETCHING
    Svenerik Jakobsson (b. 1934). Signed, numbered 11/..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:47




Ladda ner broschyr