KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13464109
nr 1346 4109
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Etsning, Vråk. Signerad, numrerad 142/340, motivets mått: 65x49 cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:37:52
100 kr
150 kr
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius