/ / Etsning
nr 219 7214
Etsning
D.S. Mac Laughlan, sign. i plåten, "hamnmotiv" 24x33
måndag 3 mars 2003
Signe Persson-Melin (f. 1925)
Etsning
nr 219 7214
Etsning
måndag 3 mars 2003 |
Signe Persson-Melin (f. 1925)