KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13714071
nr 1371 4071
Colin Self
(f. 1941), Storbritannien
Etsning och färgakvatint. Signerad, numrerad 13/75, daterad 1968. Motivet: 70x55 cm
Colin Self, brittisk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:03:55
100 kr
150 kr
200 kr