KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14833229

nr 1483 3229

Charles Oliver Murray

(1842-1923), Storbritannien

Etsning, Signerad, daterad 1883. Bildmått: 15,5x21 cm, yttermått inklusive ram: 28x37 cm

Charles Oliver Murray, skottsk bildkonstnär född 1842, död 1923.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:53:49

16/8 19:59:54 1      Vinnande bud

Charles Oliver Murray

Läs mer om Charles Oliver Murray