KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14776375

nr 1477 6375

Etsning

Cephas Stauthamer. Signerad, numrerad 14/15, figurer. Bildmått: 19,5x24 cm, yttermått inklusive ram: 26x34 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 18:26:39