KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16915109

nr 1691 5109

Carl Larsson

(1853-1919), Sverige

Etsning, Föreningen för grafisk konst, "Kersti i svart". Bildmått: 15x19 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:57:53

Carl Larsson

Läs mer om Carl Larsson