KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14834084

nr 1483 4084

Björn Brusewitz

(f. 1948), Sverige

Etsning, Perrong. Signerad, daterad 1981. Bildmått: 25x22 cm, yttermått inklusive ram: 45x39 cm

Björn Brusewitz, född 1948, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:36:05

22/8 16:27:42 1      Vinnande bud

Björn Brusewitz

Läs mer om Björn Brusewitz