KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14964106

nr 1496 4106

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Etsning, Signerad. Bildmått: 12x22cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 19:13:33

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw