KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16251011

nr 1625 1011

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Signerad, "Lavards Anders". Bildmått: 15,7x11,7 ca, yttermått inklusive ram: 35x28

måndag 3 juni 2024
kl 18:36:39

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn