KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13557126

nr 1355 7126

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Signerad, 1917, Alder. Motivet: 17,3x11,9 cm

Konditionsrapport: vikskador

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:59:50

  • Tema
  • 19 okt

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn