GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Djup tallrik 10368052
nr 1036 8052
Djup tallrik
Famille Rose, diameter: 23
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2016
kl 19:00:44
9/5 17:24:45