ÖVRIGT / Mattor / Djadjim 4402018
nr 440 2018
Djadjim
Uzbek , tidigt 1900-tal, 164x320, mindre fläckar, mindre skador, minor stains and minor damages
måndag 27 november 2006
kl 16:00:02
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4