MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 10882400

nr 1088 2400

Matbord

Ek, längd: 185 cm, djup: 90 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 6 februari 2017
kl 19:52:42