SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dessertbestick 10772015

nr 1077 2015

Dessertbestick

18 delar, silver London, skedar och gafflar 1800-talets första hälft, knivarna 1700-tal, längd: 17-19

Utrop:

4.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 19 december 2016
kl 18:20:50

19/12 15:27:24 1      Vinnande bud