MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 14613459
nr 1461 3459
Damarbetsbord
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 95, djup: 61 cm, höjd: 98 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:41:27
18/4 16:23:32
Den Gustavianska stilen