KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Collage 13967653

nr 1396 7653

Bert-Johnny Nilsson

(1934-2004), Sverige

Collage, Bert-Johnny Nilsson (1934-2004), Sverige. Collage + gravyrer, 1 + 5 delar, mapp. Signerade. Numrerad 96/150. Oramade lösa blad, yttermått inklusive ram: 68x53 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:41:36

10/5 14:36:03 1      Vinnande bud

Bert-Johnny Nilsson

Läs mer om Bert-Johnny Nilsson