MÖBLER / Bord / Soffbord 15759222
nr 1575 9222
Soffbord
Säffle Möbelfabrik, Svante Skogh, teak. Bredd: 133 cm, djup, 58 cm, höjd: 50,5 cm
Kondition: slitage och skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:46:41
24/10 14:27:00
300 kr
30/10 19:41:42