GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Chokladkopp 15073497

nr 1507 3497

Chokladkopp

med chokladkanna, 3 delar, Gustafsberg, flintgods med blå dekor. Längd: 10-16 cm, djup: 9-16 cm, höjd: 3-17 cm

Kondition: krackelyrer, smärre skador

måndag 5 december 2022
kl 18:34:10