MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 13978125

nr 1397 8125

Chiffonjé

Sent 1800-tal, valnöt och mahogny. Bredd: 106. Djup: 54 cm, höjd: 145 cm

Konditionsrapport: slitage, fanérbortfall

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:55:30