nr 267 7245
Chiffonjé
Sent 1800-tal, (skador), L.110 D.46 H.130
| Utrop: |
2.000 kr |
| Såld: |
2.400 kr |
måndag 15 september 2003 kl 16:00:00
| Tid |
Kund |
Bud |
2.300 kr
1.700 kr
2.100 kr