MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 11429612
nr 1142 9612
Chiffonjé
mahogny, stenskiva, sengustaviansk typ, 1800-talets första hälft, proveniens Sparreholms slott, längd: 123 cm, djup: 47 cm, höjd: 139 cm
Kondition: lagad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 november 2017
kl 18:42:02
2/11 18:26:45
1.500 kr
6/11 18:35:45