MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 16777250

nr 1677 7250

Chiffonjé

mahogny, 1800-tal. Bredd: 115 cm. Djup: 59 cm. Höjd: 145 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 februari 2025
kl 20:35:33

3/2 20:30:33 1      Vinnande bud