GLASS & CERAMICS / Ceramics / Ceramics 13656117

nr 1365 6117

CERAMICS

3 pcs, "Rörstrandia", Rörstrand, Sweden, fat + 2 skålar med lock. Flintware. Diameter: 30 cm. Height: 15 cm, ett lock med lagning, minor cracks.

3 delar, "Rörstrandia", Rörstrand, fat + 2 skålar med lock. Flintgods. Diameter: 30 cm. Höjd: 15 cm

Condition: ett lock med lagning, nagg

700

SEK 300

Monday December 7 2020
at 20:10:24

2/12 19:17:51 1      Vinnande bud

Rörstrand