MÖBLER / Bord / Cafébord 13835136
nr 1383 5136
Cafébord
Tidigt 1900-tal, Gjutjärn / plåt, Bemålat, diameter: 60, höjd: 76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:25:37
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)