MÖBLER / Bord / Cafébord 13835487
nr 1383 5487
Cafébord
Gjutjärn, omkring 1900, Dia 64, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:26:52
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Cafébord
Kondition: slitage, skador
nr 1383 5487
Cafébord
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 8 mars 2021 |