MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byråar 11356244
nr 1135 6244
Byråar
ett par, England, längd: 45 cm, djup: 32 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 20:27:37
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Byråar
Kondition: slitage, skador
nr 1135 6244
Byråar
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 900 kr |
måndag 9 oktober 2017 |