MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9715102
nr 971 5102
Byrå
valnöt, tidigt 1900-tal, längd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 88 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 juli 2015
kl 19:16:24
200 kr
250 kr
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)