MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15643004
nr 1564 3004
Byrå
Tallboy, 1890-tal, Intarsia. Bredd: 79 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 152 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:49:24
1.000 kr
2.000 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.400 kr
3.600 kr
4.000 kr