MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14819201

nr 1481 9201

Byrå

stenskiva, intarsia, Hauptstil, 1900-tal. Signerad Löfmark, 1916,110. Djup: 50. Höjd: 94 cm, nyckel

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 20:46:34

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.000 kr
  Göteborg 2.000 kr
  Helsingfors 2.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor