nr 441 3423
Byrå
sent 1800-tal, mahogny, längd: 104, djup: 46, höjd: 100 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
300 kr |
måndag 27 november 2006 kl 16:44:14
| Tid |
Kund |
Bud |
25/11 21:51:16