MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12285355

nr 1228 5355

Byrå

Sent 1800-tal, Ådringsmålad. Längd: 90. Djup: 52 cm, höjd: 114 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:56:39

8/1 11:38:36 1      100 kr
12/1 15:44:26 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor