MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12285355

nr 1228 5355

Byrå

Sent 1800-tal, Ådringsmålad. Längd: 90. Djup: 52 cm, höjd: 114 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:56:39

8/1 11:38:36 1      100 kr
12/1 15:44:26 2      Vinnande bud