MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5577357

nr 557 7357

Byrå

sent 1800-tal, längd: 90, djup: 47, höjd: 80

Kondition: slitage, skador

måndag 8 december 2008
kl 17:41:19