MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14929322

nr 1492 9322

Byrå

sengustaviansk stil, mahogny. Bredd: 100. Djup: 51 cm, höjd: 88 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:46:33