MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14929322
nr 1492 9322
Byrå
sengustaviansk stil, mahogny. Bredd: 100. Djup: 51 cm, höjd: 88 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:46:33
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr