nr 1083 8210
Byrå
rotfanér, längd: 96 cm, djup: 46 cm, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
800 kr |
| Såld: |
250 kr |
måndag 16 januari 2017 kl 18:17:21
| Tid |
Kund |
Bud |
13/1 17:04:12
200 kr
14/1 12:20:25