MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10838210

nr 1083 8210

Byrå

rotfanér, längd: 96 cm, djup: 46 cm, höjd: 90 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 januari 2017
kl 18:17:21

13/1 17:04:12 1      200 kr
14/1 12:20:25 2      Vinnande bud