MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15051025

nr 1505 1025

Byrå

Rokokostil, tidigt 1800-tal. Bredd: 88 cm. Djup: 45 cm. Höjd: 86 cm, nyckel

Kondition: slitage, fanérskador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 november 2022
kl 18:46:33

26/11 17:53:59 1      1.500 kr
26/11 20:24:06 2      Vinnande bud