MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14245488
nr 1424 5488
Byrå
Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 101cm. Djup: 55 cm. Höjd: 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:38:58
350 kr
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 1424 5488
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 11 oktober 2021 |