MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10883001
nr 1088 3001
Byrå
Rokoko, längd: 120 cm, djup: 52 cm, höjd: 82 cm
Kondition: slitage, fanérskador, saknar nycklar
Utrop:
10.000 kr
Såld:
9.000 kr
måndag 6 februari 2017
kl 20:36:52
8.400 kr
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
8.000 kr
8.200 kr (Budbetjänt)
8.800 kr
8.800 kr
8.800 kr (Budbetjänt)
Byrå
nr 1088 3001
Byrå
| Utrop: | 10.000 kr |
| Såld: | 9.000 kr |
måndag 6 februari 2017 |