MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13272297
nr 1327 2297
Byrå
omkring sekelskiftet 1900, Bemålad. Bredd: 88, djup: 48 cm, höjd: 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:03:56
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr